Meniu
Jūsų krepšelis

Sportas

Modelis: B14
Ar Jūsų mažylis yra tikras energijos bomba ir niekaip nežinote kaip iškrauti jo energiją dienos metu? Bokso treniruočių rinkinys yra puiki išeitis, vaikai galės išlieti energijos perteklių ir išmokti disciplinos. Šį rinkinį sudaro: spyruoklinė bokso kriaušė ir pirštinės. Kriaušė yra pritvirtinta ant..
38.34€
Be PVM:31.69€
Modelis: KR105
Sensacingas rinkinys mažam futbolo gerbėjui. Futbolo vartai vaikams – puikus būdas sudominti mažiausius ar ugdyti esamą aistrą sportui. Tokia dovana apsidžiaugs ir jaunieji sportininkai, ir savo nuotykius su kamuoliu tik pradedantys vaikai. Futbolo rinkinys vaikams lavina motoriką, moko koordinacijo..
23.49€
Be PVM:19.41€
Modelis: MXA223
Elastinės pasipriešinimo juostos yra puiki priemonė raumenims, mobilumui, lankstumui lavinti.  Pasipriešinimo juostos – puiki treniruočių priemonė, taupanti erdvę. Skirta treniruoti skirtingas raumenų grupes. Gali būti naudojamos reabilitacijai, a..
10.48€
Be PVM:8.66€
Modelis: KR101
Interaktyvus žaidimas – šokantis kirminas! Taisyklės paprastos, bet žaidimas labai smagus ir reikalaujantis įgudimo. Laimi žaidėjas, kuris pirmas sugeba įmesti 3 žiedus aplink kirmino kaklą. Žinoma, kirminas visada linguoja! Žaidimas linksmins ir mažus, ir senus – naudodamiesi vamzdelių skaičiumi (s..
17.27€
Be PVM:14.27€
Modelis: M113
Lipnūs kamuoliukai - žaislas, kuris gali sumažinti stresą ir sumažinti nerimą. Kamuoliukai yra visiškai saugūs ir netoksiški, todėl tinka įvairaus amžiaus vaikams. Be to, dėl ypač minkštos struktūros jie puikiai tinka kaip antistresiniai kamuoliukai. Kamuoliukų švarą galite išlaikyti be problemų – t..
6.64€
Be PVM:5.49€
Pasipriešinimo gumos sportui, 5 skirtingi tamprumai
Naujiena
Modelis: L20036
Gumų komplektas puikiai tinka daugumos kūno raumenų lavinimui. Net 5-10 minučių kasdieninės mankštos gali pastebimai pagerinti Jūsų savijautą bei išvaizdą. Gumos keičiamos naudojant metalinius karabinus. Tai nuostabi alternatyva brangiems ir daug vietos užimantiems treniruokliams. ..
18.17€
Be PVM:15.02€
Rožinis gimnastikos kamuolys su pompa, 75 cm.
Naujiena
Modelis: L20076PINK
Tvirtas gimnastikos kamuolys, tinka pratimams įvairaus kūno sudėjimo žmonėms. Idealiai tinka sportui namuose bei reabilitacijai. Jo taisyklingas naudojimas teigiamai veikia fizinę būklę ir padeda numesti svorio. Taip pat, tai yra puiki dovana jaunoms mamytėms, spyruokliavimas ant kamuolio ne tik ..
14.34€
Be PVM:11.85€
Modelis: KR31
Skersinis yra idealus produktas žmonėms, norintiems pagerinti savo figūrą ir turėti daugiau jėgų. Skersinis yra labai tvirtas, jis turi stabilią struktūrą. Jį lengva surinkti ir išmontuoti dėl guminių galų abiejose pusėse. Pagamintas iš plieno, padengtas neopreno puto..
13.67€
Be PVM:11.30€
Modelis: MX11
lengvas surinkimas ir išardymas sklandus reguliavimas rankenų vietos yra išklotos neopreno putplasčiu SPECIFIKACIJA medžiaga: plienas ilgis: 62-100cm produkto svoris: 2,15 kg didžiausia apkrova - 100 kg Skersinį labai lengva sumontuoti dėl guminės apdailos..
17.81€
Be PVM:14.72€
Modelis: M111
Žaislinės raketos puikiai tinka žaisti lauke. Rinkinį sudaro paleidimo įrenginys ir 3 spalvingos raketos, reguliuojamos taip, kad galėtų skrieti visomis kryptimis - puikiai tinka žaisti lauke. Nuostabios putplasčio raketos su pompine paleidimo sistema - kuo smarkiau užlipsite ant pompos, tuo aukščia..
13.71€
Be PVM:11.33€
Modelis: KR95
Skraidantis suktukas jums paliepus skrenda aukštyn ir grįžta atgal į jūsų ranką lyg bumerangas. Mini dronas dėka RGB apšvietimo naktį šviečia ryškiai ir spalvingai. Tai yra puikus būdas priversti vaikus judėti. Lengva naudoti: pirmiausia paspauskite jungiklį, esanti žaislo viršuje, o tada lengvai pa..
15.48€
Be PVM:12.79€
Modelis: J01018
Baterijomis varomas kamuolys yra lengvas,o jo principas yra "skrieti" virš paviršiaus, sukurdamas oro srautą kamuolys - diskas skrieja paviršiumi. Žaidimo metu kamuolys šviečia trimis spalvomis: raudona, rožine ir mėlyna. Šis kamuolys - diskas yra padengtas stipriomis putomis, kurios padidina ilgaam..
7.41€
Be PVM:6.12€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 23 (2 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.