Meniu
Jūsų krepšelis

Piešimas ir spalvinimas

Modelis: W00011
Puikus lavinamasis žaislas vaikams 3 viename. Iš vienos pusės yra magnetinė lenta su markeriu ir dėlione, iš kitos- juoda kreidinė su kreidelėmis. Šis žaidimas puikus vaikams, kurie nori viską veikti iš karto, arba, tiems, kurie gana greitai praranda susidomėjimą.  Specifikacija: matmenys: 31 x 23 ..
18.96€
Be PVM:15.67€
Modelis: T20103G
Jums atsibodo, kad Jūsų vaikai nuolat prašo pažaisti Jūsų telefonu? Tm yra išeiti! Padovanokite jiems LCD rašymo ir piešimo įrenginį, kuriame jie galės išlieti visą savo kūrybiškumą. Kaip naudoti? 1. Ištraukite rašiklį iš laikiklio; 2. Rašykite ar pieškite ant LCD lentelės; 3. Paspauskite "šiukšliad..
14.93€
Be PVM:12.34€
Modelis: T20103P
Jums atsibodo, kad Jūsų vaikai nuolat prašo pažaisti Jūsų telefonu? Tam yra išeitis! Padovanokite jiems LCD rašymo ir piešimo įrenginį, kuriame jie galės išlieti visą savo kūrybiškumą. Kaip naudoti? 1. Ištraukite rašiklį iš laikiklio; 2. Rašykite ar pieškite ant LCD lentelės; 3. Paspauskite "šiukšli..
14.93€
Be PVM:12.34€
Modelis: KR53
Mėgstate piešti? O gal įkvėpimas ateina tik naktį? Turime puikų pasiūlymą! LED šviečianti lentelė A4 popieriui turi reguliuojamą ryškumą ir tinka normalaus storio popieriui. Tiesiog laikykite nuspaudę jutiklinį jungiklį, kad gautumėte norimą ryškumą, tinkantį skirtingoms aplinkoms. Unikalus LED švie..
13.56€
Be PVM:11.21€
Prekės ženklas: MAKE IT REAL Modelis: 3203
Ši eskizų knygelė – puiki pradžia mažiesiems dizaineriams ir dailininkams. Čia rasi lipdukų ir trafaretų, daugybę spalvinimo lapų bei dizainerio knygelę, iš kurios galėsi pasisemti daug kūrybiškų idėjų. Iš Play Store arba App Store atsisiųsk programėlę Make It Real...
6.39€
Be PVM:5.28€
Modelis: MM104
Surenkite didžiausią šventę su šiuo rinkiniu, kuriame gausu drąsių, spalvingų linksmybių! Specifikacija: Tiesiog įpilkite vandens į buteliukus, kad suaktyvintumėte dažus; Prieš dažymą audinių nereikia iš anksto mirkyti kalcinuotos sodos tirpale; Žingsnis po žingsnio vadove pateikiama daugiau nei 8 ..
37.00€
Be PVM:30.58€
Modelis: MXD204B
Magnetinė piešimo lenta turi savyje 4 ryškias spalvas (raudona, geltona, mėlyna, žalia) 8 spalvų zonose, todėl jūsų vaiko piešiniai tampa spalvingi. Ryškios spalvos sužadina vaiko susidomėjimą ir skatina jo smalsumą spalvų atžvilgiu. Be to, lengva piešimo lentos struktūra ir apvali rankena palengvin..
17.85€
Be PVM:14.75€
Modelis: MXD204P
Magnetinė piešimo lenta turi savyje 4 ryškias spalvas (raudoną, geltoną, mėlyną ir žalią) 8 spalvų zonose, todėl jūsų vaiko piešiniai tampa spalvingi. Ryškios spalvos sužadina vaiko susidomėjimą ir skatina jo smalsumą spalvų atžvilgiu. Be to, lengva piešimo lentos struktūra ir apvali rankena palengv..
17.84€
Be PVM:14.74€
Modelis: W00007 / MXA87
Nuo šiol Jūsų namuose nebegalios vaikų nedžiuginanti taisyklė, kad piešti ant sienų negalima, o Jūsų nebegąsdins perspektyva išvysti jas išmargintas nepageidaujamais „raštais". Jūsų mažieji galės lavinti ir išreikšti savo kūrybiškumą visuose namuose be jokių rūpesčių! Pažabokite vaikų kūrybiškumą su..
4.48€
Be PVM:3.70€
Prekės ženklas: SES Modelis: 14625S
Šeši mieli gyvūnėliai nupiešti ne iki galo. Ar pavyks pabaigti piešinėlius? Juodoje kortelių pusėje nupiešti kontūrai – apvedžiok juos mediniu pagaliuku, o tada nugrandyk juodą sluoksnį ir suteik gyvūnėliams spalvų. Gali kurti ir savo sugalvotus raštus..
7.44€
Be PVM:6.15€
Modelis: I24
Ieškote originalios dovanos vaikui? Šis vandens piešimo kilimėlis suteikia daug žaidimų erdvės spalvinti keliems vaikams ar šeimai. Ant šio kilimėlio jūsų mažieji galės nupiešti viską, kas šauna į galvą, ir paleisti vystytis vaizduotei! Vandens piešimo kilimėlis sukurs nuostabius piešinius, kurie nu..
24.12€
Be PVM:19.93€
Modelis: Magnetinė piešimo lenta
Į komplektą įeina įmagnetintas šratinukas, kortelės su užduotimis ir lentelė su skylutėmis. Lentelės viduje – metaliniai rutuliukai. Pridėjus šratinuką prie vienos skylutės, į ją patenka įmagnetintas rutuliukas ir lieka joje, padarydamas tašką. Tokiu būdu galima sudėlioti ..
14.52€
Be PVM:12.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.