Meniu
Jūsų krepšelis

Play doh

Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: E9072
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Slidžios ir tąsios plastilininės gleivės! Jas malonu liesti ir jausti, kaip jos teka tarp pirštų! Paimk šias gleives į rankas ir pasilinksmink! Asortimente – 3 spalvos: auksinė, sidabrinė..
4.94€
Be PVM:4.08€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: E5044
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Didelis plastilino rinkinys suteiks daugybę galimybių vaizduotei atskleisti! Suk, vyniok ir formuok ryškiaspalvį plastiliną ir kaskart sukurk kažką naujo!..
7.21€
Be PVM:5.96€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: B6756
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Su minkštu ir spalvingu plastilinu „Play-Doh“ nulipdyk viską, ko tik geidžia širdis! Šis plastilinas nelimpa prie rankų ar baldų, tad gali žaisti, kur tik panorėjęs! Atidaryk..
1.48€
Be PVM:1.22€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: B5517
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Dinozaurai su vakarėlių kepurėmis? „Play-Doh“ ledų kalnas? Su minkštu ir spalvingu plastilinu „Play-Doh“ nulipdyk viską, ko tik geidžia širdis! 4 plastilino indeliai pui..
4.65€
Be PVM:3.84€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: F1531
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Tai pačios lengviausios, minkščiausios ir puriausios „Play-Doh“ gleivės kokias tik esi turėjęs rankose! Jei jos būtų dar bent šiek tiek lengvesnės, tiesiog nuskristų vos papūtus vėj..
9.87€
Be PVM:8.16€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: F1279
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Pakurstyk savo vaizduotę ir pakviesk draugus į blynų fiestą su šauniu „Play-Doh“ blynų kepimo rinkiniu! Rinkinyje esanti blynų keptuvė vos vienu mygtuko paspaudimu leis blyną apversti ties..
14.98€
Be PVM:12.38€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: E6890
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Atidaryk savo parduotuvę su PLAY-DOH kasos aparatu! Šioje parduotuvėje – labai daug produktų! Rinkinyje esančiomis formelėmis sukurk daržoves, pieno produktus, sausainius ir daugybę kitų. Plasti..
21.15€
Be PVM:17.48€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: B5521
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Surenk smagią „Play-Doh“ iškylą! Rinkinyje rasi viską, ko reikia tikroviškiems plastilininiams mėsainiams, dešrainiams, bandelėms ar patiekalų ingredientams pagaminti! Pridėk..
13.23€
Be PVM:10.93€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: F1260
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Spalvingos bangelės, garbanos ir kasytės – viskas įmanoma šaunioje „Play-Doh“ kirpykloje! Priaugink klientui plaukus! Vis dėk ir dėk plastilino, kol jie taps neįtikėtinai ilgi, o tad..
20.11€
Be PVM:16.62€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: E7623
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Kam gi nepatinka karšti sumuštiniai su tąsiu sūriu? Naujasis PLAY-DOH plastilinas „Stretch“ stipriai išsitempia ir plyšta ir atrodo kaip tikras išsilydęs sūris!..
14.10€
Be PVM:11.65€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: F1321
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus! Su šiuo „Play-Doh“ rinkiniu viskas taip paprasta, kad tortai vienas po kitos kils prieš..
28.21€
Be PVM:23.31€
Prekės ženklas: PLAY-DOH Modelis: F1532
Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“ ir gamink gražiausius pasaulyje tortus!Išlaisvink vaizduotę su „Play-Doh“! Linksmybės prasidės dar nespėjus atidaryti pakuotės! Atplėšk siurprizų pakuotę ir rask 2 indelius ultra lengvos ir purios „Play-Doh“ ..
4.94€
Be PVM:4.08€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.