Meniu
Jūsų krepšelis

Profesijos

Modelis: MXA95
Žaidimas su gydytojo rinkiniu yra puikus būdas vaikams išmokti padėti kitiems ir jais rūpintis, taip pat atsikratyti gydytojo baimės. Su šiuo rinkiniu vaikai galės gydyti savo draugus, tėvelius ir savo žaislus. Rinkinys yra rožinės spalvos, labai patiks mergaitėms. Tėvai galės būti mažosios daktarės..
15.04€
Be PVM:12.43€
Modelis: MXA88
Tai puiki alternatyva dideliam pianinui ar fortepijonui. Klaviatūra leidžia pažadinti savo muzikinę aistrą ir menišką sielą. Maži vaikai atkreipia dėmesį į įvairius garsus ir į juos reaguoja, o tai skatina kūrybinį mąstymą. Prietaisas yra vienas iš nedaugelio, leidžiantis stebėti tokius parametrus k..
34.21€
Be PVM:28.27€
Modelis: J01017B
Su šiuo mikrofonu kiekvienas vaikas galės pasijusti lyg tikra scenos žvaigždė! Mikrofonas su įrašymo ir atkūrimo funkcijomis, be to, turi MP3 įvesti. Šis mikrofonas turi 5 skirtingus stilius, apšvietimo efektus, mirksintį kaspiną! Tad dainavimo patirtis bus spalvinga ir nepamirštama! Puiki dovana ma..
17.13€
Be PVM:14.16€
Modelis: J01017
Su šiuo mikrofonu kiekvienas vaikas galės pasijusti lyg tikra scenos žvaigždė! Mikrofonas su įrašymo ir atkūrimo funkcijomis, be to, turi MP3 įvesti. Šis mikrofonas turi 5 skirtingus stilius, apšvietimo efektus, mirksintį kaspiną! Tad dainavimo patirtis bus spalvinga ir nepamirštama! Puiki dovana ma..
17.13€
Be PVM:14.16€
Modelis: M016
Žaislas turi slankiojantį pinigų stalčių, skaitytuvą su garso efektu, mikrofoną, kortelių skaitytuvą, slankiojančią juostą ir LCD ekraną - kuris veikia kaip tikras kompiuteris. Amžius: 3+ Reikalinga 3 x 1.5V AA baterijos (nepridedama) Medžiaga: plastikas RINKINYJE: kasos aparatas su kodų skaitytuv..
30.48€
Be PVM:25.19€
Modelis: C002
Jūsų vaikas mėgsta suktis su jumis virtuvėje, kol jūs gaminate, plaunate indus ir atliekate namų ruošos darbus – tada žaidimų rinkinys jam bus nuostabi ir labai naudinga dovana. Žaidimas virtuvėje prie viryklės kelia rimtą pavojų mažų vaikų sveikatai, todėl buvo sukurti žavūs žaidimų..
58.88€
Be PVM:48.66€
Modelis: M023
Medinė prekystalė yra puikus žaislas kiekvienam mažyliui, mėgstančiam žaisti parduotuvėje. Į komplektą įeina daugybė būtinų priedų, tokių kaip kasos aparatas, laikrodis, svarstyklės ir dėžutės su daugybe šviežių vaisių ir daržovių. Žaisdamas vaikas gali atsiskaityti kreditine kortele. Visi pr..
75.48€
Be PVM:62.38€
Modelis: B47
Mokomasis mikroskopo rinkinys skatina mokslinius tyrinėjimus ir atradimus, įdomiai pristato vieną svarbiausių mokslinių įrankių. Objektyvas suteikia galimybę reguliuoti padidinimą, su šiuo mikroskopų galima apžiūrinėti įvairius daiktus juos padidinus 100, 400 ir 1200 kartų. Mikroskopas turi savo švi..
17.41€
Be PVM:14.39€
Modelis: B15P
Pianinas su mikrofonu ir kėdute padės Jūsų vaikui lavinti muzikinius sugebėjimus ir atskleisti savo talentą. Jeigu nežinote kur nukreipti savo vaiko energiją, tuomet šis pianinas Jums puikiai tiks. Jūsų vaikai galės rengti įvairius pasirodymus bei koncertus. Vaikas galės naudotis žaislu vienas ar su..
61.88€
Be PVM:51.14€
Modelis: J01012
Žaisdamas parduotuvėje, vaikas gali lengvai ir smagiai išmokti apsipirkimo taisykles ir suprasti pinigų vertę. Taip pat, tokie žaidimai padeda lavinti loginį mąstymą ir vaizduotę. Paspaudę skaitytuvą, išgirsite nuskaitymo garsą ir pamatysite šviesą kaip tikrame kasos aparate...
63.07€
Be PVM:52.12€
Modelis: MXD045
Aukštos kokybės medinė virtuvėlė su virykle ir kriaukle. Universali balta spalva, deranti prie bet kokio interjero. Suteiks džiaugmą ir linksmybes kiekvienam vaikui. Tėvai, žaidžiantys su vaikais, moko juos suprasti maisto gaminimo ypatybes, ugdo vaikų pažinimo gebėjimus. Šis žai..
109.15€
Be PVM:90.21€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 28 (3 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.