Meniu
Jūsų krepšelis

Virtuvėlės

Modelis: C002
Jūsų vaikas mėgsta suktis su jumis virtuvėje, kol jūs gaminate, plaunate indus ir atliekate namų ruošos darbus – tada žaidimų rinkinys jam bus nuostabi ir labai naudinga dovana. Žaidimas virtuvėje prie viryklės kelia rimtą pavojų mažų vaikų sveikatai, todėl buvo sukurti žavūs žaidimų..
58.88€
Be PVM:48.66€
Modelis: MXD045
Aukštos kokybės medinė virtuvėlė su virykle ir kriaukle. Universali balta spalva, deranti prie bet kokio interjero. Suteiks džiaugmą ir linksmybes kiekvienam vaikui. Tėvai, žaidžiantys su vaikais, moko juos suprasti maisto gaminimo ypatybes, ugdo vaikų pažinimo gebėjimus. Šis žai..
109.15€
Be PVM:90.21€
Modelis: T20004
Vaikai mėgsta žaislus, kurie verčia juos jaustis kaip suaugusiuosius, atliekančius kasdienius veiksmus. Šios virtuvės pagalbos vaikai gali pasijusti tikrais virėjais, o patiekalų ruošimas visai šeimai suteikia dar daugiau džiaugsmo. Čia vaikai ras plytelę su dvejomis gaminimo vi..
45.47€
Be PVM:37.58€
Modelis: M015
Šis rinkinys pravers kiekvienoje mažo virėjo namų virtuvėje. Puikiai tinka virti vakarienę lėlėms ir meškiukams. Produktas lavina vaizduotę ir rankinius įgūdžius. Suteikia daug džiaugsmo ir smagių prisiminimų. Metaliniai puodai labai gražiai ir estetiškai pagaminti, ryškios spalvos. Jie puikiai imit..
22.12€
Be PVM:18.28€
Modelis: MXA97
Sensacingas keraminis arbatos rinkinys imituoja tikrą pusryčių rinkinį. Jis skirtas vaikams žaisti namuose, kavinėje ar restorane. Arbatos rinkinys bus puiki pramoga vaikams. Vaikai dažnai mėgsta padėti tėvams virtuvėje, todėl dabar jie gali paruošti tokią pat skanią arbatą savo lėlėms ir meškiukams..
10.27€
Be PVM:8.49€
Modelis: M013
Virtuvė skleidžia tikroviškus garsus ir virimo garsus, tokius kaip kepimas ir burbuliavimas. Kairiajame degiklyje yra įmontuotas garintuvas, kuris leidžia išgauti „šalto garo“ efektą. Norėdami jį gauti, į degiklio angą įpilkite apie 50 ml vandens. Uždėkite puodą ir po kurio laiko (kai „užvirs vanduo..
95.36€
Be PVM:78.81€
Modelis: 766
Vaikai mėgsta žaislus, kurie verčia juos jaustis kaip suaugusiais, atliekančiais kasdienius veiksmus. Šios virtuvės pagalba vaikai galės pasijusti tikrais virėjais, o patiekalų ruošimas visai šeimai suteiks dar daugiau džiaugsmo. Čia vaikai ras plytelę su dvejomis gaminimo ..
123.41€
Be PVM:101.99€
Modelis: Medinė virtuvėlė
Mediniai virtuvės indai: puodas ir keptuvė.Didelės talpos spintelės ir lentynosKriauklė su kranu.Sukamosios orkaitės rankenėlės.Orkaitės, skalbimo mašinos ir mikrobangų krosnelės durelės atsidaroTvirta medžio masyvo konstrukcija.Yra virtuvėlės surinkimo vadovas.Spalvingas virtuvėlės dizainas...
90.75€
Be PVM:75.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.