Meniu
Jūsų krepšelis

Parduotuvė

Modelis: M016
Žaislas turi slankiojantį pinigų stalčių, skaitytuvą su garso efektu, mikrofoną, kortelių skaitytuvą, slankiojančią juostą ir LCD ekraną - kuris veikia kaip tikras kompiuteris. Amžius: 3+ Reikalinga 3 x 1.5V AA baterijos (nepridedama) Medžiaga: plastikas RINKINYJE: kasos aparatas su kodų skaitytuv..
30.48€
Be PVM:25.19€
Modelis: M023
Medinė prekystalė yra puikus žaislas kiekvienam mažyliui, mėgstančiam žaisti parduotuvėje. Į komplektą įeina daugybė būtinų priedų, tokių kaip kasos aparatas, laikrodis, svarstyklės ir dėžutės su daugybe šviežių vaisių ir daržovių. Žaisdamas vaikas gali atsiskaityti kreditine kortele. Visi pr..
75.48€
Be PVM:62.38€
Modelis: J01012
Žaisdamas parduotuvėje, vaikas gali lengvai ir smagiai išmokti apsipirkimo taisykles ir suprasti pinigų vertę. Taip pat, tokie žaidimai padeda lavinti loginį mąstymą ir vaizduotę. Paspaudę skaitytuvą, išgirsite nuskaitymo garsą ir pamatysite šviesą kaip tikrame kasos aparate...
63.07€
Be PVM:52.12€
Modelis: J01002
Linksmas kasos aparato rinkinys, kuris patiks visiems vaikams. Ši žaislinė kasa bus ideali priemonė pajusti ką reiškia dirbti su produktais, skenavimo aparatu ir pinigais! Rinkinį sudaro: Mikrofonas ir skaičiuoklė Skenavimo aparatas su šviesos ir garso signalais; Kreditinė kortelė; Krepšelis su pla..
28.80€
Be PVM:23.80€
Modelis: C005
Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, kuris yra nekenksmingas aplinkai, netoksiškas, saugus ir patvarus naudoti. Kasoje yra garso efektas, kuris imituoja tikrą kasos aparatą.  Saugu vaikams - visos dalys yra apdirbtos lygiais poliruotais ir švelniai užapvalintais kraštais. Savybės: Medžiaga: plast..
20.35€
Be PVM:16.82€
Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: PEPPA PIG Kasos aparatas
Šiame Kiaulytės Pepos kasos aparato rinkinyje rasite viską, ko reikia tobulam apsipirkimui! Kad už prekes atsiskaityti būtų lengviau, naudokitės bekontakte kortele, arba mokėkite grynaisiais pinigais! Kad apsipirkimas būtų dar įdomesnis, rinkinyje rasite plastikinius maisto produktus. Skenuo..
30.25€
Be PVM:25.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.