Meniu
Jūsų krepšelis

Makiažas,tatuiruotės,šukuosenos

Prekės ženklas: BO-PO Modelis: 8176507
Nulupamas kvepiantis nagų lakas! Lengvai užtepamas, greitai džiūvantis, saugus! Lengva nuimti! Prieš naudodami, pakratykite buteliuką. Geriausiems rezultatams pasiekti, ant švarių nagų užtepkite 2 nagų lako sluoksnius. Nagų lakas apdžiūna per 30 sekundžių. Kad gerai nusiluptų, palaukit..
3.94€
Be PVM:3.26€
Prekės ženklas: BO-PO Modelis: 8135011
Nulupamas nagų lakas! Lengvai užtepamas, greitai džiūvantis, saugus! Lengva nuimti! Prieš naudodami, pakratykite buteliuką. Geriausiems rezultatams pasiekti, ant švarių nagų užtepkite 2 nagų lako sluoksnius. Nagų lakas apdžiūna per 30 sekundžių. Kad gerai nusiluptų, palaukite 3 min. ar..
3.94€
Be PVM:3.26€
Modelis: MXA100
Norite nustebinti savo mergaitę? Čia jums į pagalbą ateina lelės galva stilingoms šukuosenoms bei makiažui. Neslėpkime fakto, kad dauguma mergaičių mėgsta kurti puošnų makiažą ir šukuosenas naudodamos vyresnių seserų ir mamų makiažą. Tam radome įdomų sprendimą, todėl pateikiame lėlės galvą formavimu..
31.46€
Be PVM:26.00€
Modelis: C008
Tai puiki dovana mergaitėms, kurios mėgsta pinti kasas ir dažyti makiažu. Nebereikės imti mamos kosmetikos, nes šiame rinkinyje yra saugios vaikams makiažo priemonės. Taip pat mergaitė ras įvairių plaukų aksesuarų, kuriomis galės papuošti lėlę ir save.  Ši lėlės galva suteikia daug galimybių įvairie..
22.98€
Be PVM:18.99€
Modelis: M012
Gražiame kosmetikos rinkinyje yra daug priedų, kurie leis kurti skirtingus stilius. Kosmetika buvo įdėta į įdomią dėžutę drugelio pavidalu. Dėžutė yra uždaroma, todėl galite lengvai ją įdėti į rankinę. Žaidimas kuriant makiažą paskatins merginos kūrybiškumą ir vaizduotę. Tai leis jai lavinti savo p..
26.00€
Be PVM:21.49€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: CC00006
Puikus makiažo rinkinys su daugybe makiažo, kad puikiai atrodytumėte visomis progomis! Makiažo rinkinys, kuriame rasite nagų lakus, akių šešėlius su šepetėliais, bei plaukų dažymo priemones. Skatina vaizduotę ir kūrybiškumą. Pakuotės matmenys: 48 x 35 x 9 cm...
21.78€
Be PVM:18.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.