Meniu
Jūsų krepšelis

My Little Pony

Prekės ženklas: MY LITTLE PONY Modelis: F1796
Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija!Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija! Ponis Pipp – tai pop princesė, kurios pasirodymai visada nuostabūs ir magiški! Pop žvaigždė Pipp turi 3 aksesuarus ir dainuoja filme skambančias dainas. Norėdamas a..
28.19€
Be PVM:23.30€
Prekės ženklas: MY LITTLE PONY Modelis: E9100
Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija!Stebuklingojo gėrimo buteliuke slepiasi 5 cm magiškasis ponis arba kitas ponio išvaizdos detalių turintis gyvūnėlis – šuo, ryklys ir daugybė kitų! Atidaryk pakuotę ir sužinok, kokia figūrėlė, lipdukas ir aksesuar..
2.47€
Be PVM:2.04€
Prekės ženklas: MY LITTLE PONY Modelis: E9106
Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija!Atrask magiją su stebuklingais vienaragiais! Rinkinyje yra 5 mieli išskirtinio stiliaus 7,5 cm vienaragiai su blizgiomis detalėmis ir 12 aksesuarų, kuriuos rasi atidaręs stebuklingojo gėrimo pakuotę!..
36.77€
Be PVM:30.39€
Prekės ženklas: MY LITTLE PONY Modelis: F2156
Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija!Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija! Prisijunk prie ponio Pipp ir jo smagių nuotykių Zefyro aukštumų karališkoje pilyje. Pipp – tikra pop princesė, todėl ji turi kruopščiai pasiruo&scaron..
44.39€
Be PVM:36.69€
Prekės ženklas: MY LITTLE PONY Modelis: F1289
Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija!Kuris ponis slepiasi viduje? Tai paslaptis! Kiekvienas paslaptingasis žiedas slepia vieną figūrėlę, laukiančią, kada ją surasi. Atidaryk deimanto formos pakuotę, išimk popierėlį, nuplauk dažų sluoksnį ir išvysk savo mažąjį po..
3.52€
Be PVM:2.91€
Prekės ženklas: MY LITTLE PONY Modelis: F1794
Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija!Atrask tvirtos draugystės stebuklą su mažųjų ponių kolekcija! Ponis Sunny džiaugiasi savo vaivorykštės spalvų plaukais ir originaliu stiliumi, kurį sukurti padeda rinkinyje esantys aksesuarai ir drabužiai. Šukuok ir pink poni..
19.38€
Be PVM:16.02€
Prekės ženklas: MY LITTLE PONY Modelis: 17323T
Dėlionės – tai smagus ir įdomus būdas ugdyti svarbiausius pažintinius įgūdžius užsiimant praktine veikla. Dėlionės yra puikus laiko praleidimo būdas tiek vienam, tiek su draugais. 60 det. dėlionė. Dėlionės dydis: 33x22 cm. Dėlionės – tai klasika, kuri patiks įvairaus amžiaus vaikams, pad..
3.09€
Be PVM:2.55€
Prekės ženklas: MY LITTLE PONY Modelis: 18241T
Dėlionės – tai smagus ir įdomus būdas ugdyti svarbiausius pažintinius įgūdžius užsiimant praktine veikla. Dėlionės yra puikus laiko praleidimo būdas tiek vienam, tiek su draugais. 30 det. dėlionė „Mažieji poniai“. Dėlionės dydis: 27x20 cm. Dėlionės – tai klasika, kuri patiks ..
2.87€
Be PVM:2.37€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.