Meniu
Jūsų krepšelis

Sylvanian families

Prekės ženklas: SYLVANIAN FAMILIES Modelis: 5393SYL
Sveikas atvykęs į jaukų Aviečių namelį! Šis vieno aukšto namelis turi gražų dizainą, terasos tvorelę su baliustradomis ir laukia savo pirmųjų gyventojų. Rinkinyje yra ir mažylė triušytė Kremė bei jos lovelė, kuri taip pat yra ir smagi čiuožykla. Sujunk namelį su jaukiu kotedžu (..
28.44€
Be PVM:23.50€
Prekės ženklas: SYLVANIAN FAMILIES Modelis: 5376SYL
Drambliukų šeimynėlė – tai tėtis, mama ir mažylis. Figūrėlės judina galvas, rankas ir kojas, todėl gali laisvai keisti pozas. Tėčiui Mičelui patinka pamiegoti. Jis augina braškes ir kasdien jas laisto. Mama Riana mėgsta skaniai pavalgyti, nors visada sako, jog laikosi dietos. Ria..
11.60€
Be PVM:9.59€
Prekės ženklas: SYLVANIAN FAMILIES Modelis: 5017
„Sylvanian Families“ šalies gyventojai – tai triušiukai, voveriukai, meškučiai, aviukai bei daugybė kitų gyvūnėlių šeimynų. Kiekviena šeimynėlė turi savo namelį, kuriame yra viskas, ko reikia darniam ir laimingam gyvenimui. „Sylvanian Famili..
9.30€
Be PVM:7.69€
Prekės ženklas: SYLVANIAN FAMILIES Modelis: 5059
Meškiukų šeimynėlė – tai tėtis, mama, broliukas ir sesutė. Figūrėlės judina galvas, rankas ir kojas, todėl gali laisvai keisti pozas, turi nuimamus drabužėlius.Rinkinys lavina vaizduotę, jį galima derinti su kitais baldų, šeimynėlių ir namelių rinkiniais (viskas parduodama..
24.19€
Be PVM:19.99€
Prekės ženklas: SYLVANIAN FAMILIES Modelis: 5259
Visos gyvūnėlių šeimynėlės gyvena Silvanijos miestelyje, gamtos prieglobstyje. Vaikai gali mėgautis šiais žaislais, atrasti vis naujus rinkinius ir kurti savo istorijas. Yra daug įvairių namelių, parduotuvių, baldų ir priedų. Dėmesį patraukia itin miela figūrėlių išvaizda, gera ..
24.19€
Be PVM:19.99€
Prekės ženklas: SYLVANIAN FAMILIES Modelis: 5432
Silvanijos pasaulyje visi žino, kad dvynukai reiškia ir dvigubai daugiau išdaigų! Triušiukai Kabe ir Breeze dar per maži, kad patys patirtų nuotykių, tačiau jiems labai patinka, kai dvigubu vežimėliu juos vežioja po pievą. Vienam mažyliui patinka žvalgytis aplink, o kitas mielia..
11.72€
Be PVM:9.69€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.