Meniu
Jūsų krepšelis

RC modeliai

Modelis: KR64
Automobilis valdomas 2.4G nuotolinio valdymo pultu. Pagamintas iš netoksiškos ABS plastiko medžiagos, atsparus kritimui ir atsparus dilimui, tinka berniukams ir mergaitėms. Dėl patvarios konstrukcijos tai yra patvariausias nuotolinio valdymo automobilis vaikams. 2,4 GHz valdymo dažnis išskirtinis tu..
29.92€
Be PVM:24.73€
Modelis: M009
Vidutinio dydžio uolienų džipas, lengvai įveikiantis sunkius, kliūčių pilnus paviršius. Automobilis 1:14 masteliu ir gali važiuoti ant vertikalios kliūties, kurios aukštis yra 10 cm ir dar daugiau. Specialiai pagaminta pakaba reiškia, kad automobilis visada nusileidžia ant 4 rat..
61.72€
Be PVM:51.01€
Modelis: M008R
Automobilis, kuriam jokia kliūtis nėra baisi. Puikiai veikia tiek ant asfalto, tiek ant nelygių akmenų ar miško takų. Jis pasižymi dideliais ratais, specialia pakabos konstrukcija. Modelis veikia 2,4 GHz dažniu, o tai reiškia, kad jis yra daug mažiau jautrus signalo trikdžiams nei mašinos, veikianči..
25.82€
Be PVM:21.34€
Modelis: M006
Su labai tvirtu kėbulu ir gera amortizacija automobilis puikiai elgiasi lipdamas ir važiuodamas nelygia uolėta žeme. Labai smagu važiuoti bekele. Modelis turi nuo vandens apsaugotų dalių, dėl to su šiuo automobiliu galima važiuoti ir šliapiu reljefu. Valdymas atliekamas naudojant profesionalų 2,4 GH..
45.02€
Be PVM:37.21€
Modelis: MXD219
Automobilis važiuoja sausuma ir vandeniu, valdo abu elementus ir yra aprūpintas stabilia, neperšlampama važiuokle ir į kastuvą panašiais ratais. Galima naudoti ant bet kokio paviršiaus, pvz., dirvožemio, pievos, dykumos ir uolų, vandens plokštumos. Padovanokite šį automobilį kaip gimtadienio ar Kalė..
52.04€
Be PVM:43.01€
Modelis: KR59
Ieškote smagios dovanos savo vaikui? Pristatome jums aukštos kokybės sportinį automobilį, valdomą nuotoliniu pulteliu. Automobilio forma puikiai atitinka šiuolaikinių sportinių automobilių formą. Yra imituoti automobilio žibintai. Automobilis valdomas nuotoliniu pulteliu, kurio valdymas siekia 25 me..
44.87€
Be PVM:37.08€
Modelis: M010B
Iš pirmo žvilgsnio tai paprastas žaislas, tačiau vienu rankos judesiu žaislas virsta robotu ar automobiliu! Transformaciją taip pat galima atlikti paspaudus nuotolinio valdymo pulto mygtuką. Robotas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Turi gumines padangas, kurios suteikia gerą sukibimą, nebijan..
39.00€
Be PVM:32.23€
Modelis: KR50
Šis fantastiškas radijo bangomis valdomas visureigis gali važiuoti abipusiai, sukti kairėn / dešinėn, apsisukti. Lenktynių rėžimas ir bekelės režimas leidžia važiuoti visur ant smėlio, žolės, akmenų, plytų. Privalumai: su šviesomis ir muzika lenkt..
60.19€
Be PVM:49.74€
Modelis: MXD240
Ieškote dovanos vaikui? Turime jums puikų pasiūlymą! Šis nuostabus nuotolinio valdymo automobilis aprūpintas aukštos kokybės ir kitomis funkcijomis, kurios žadins jūsų vaikų vaizduotę. Gali važiuoti bet kokiu paviršiumi: žeme, pievoje, dykumoje ir uoloje. Labai jautrus, puikus pagreitis, greitas ir ..
41.49€
Be PVM:34.29€
Modelis: B4BG
Šis nuotolinio valdymo automobilis puiki dovana mažiesiems, juos užburs magiškos automobilio šviesos efektai ir muzika, tad vaikai norės su žaislu žaisti ištisas valandas. „Dasher“ automobilis yra tikras akrobatas galima su juo atlikti įvairiausius triukus ir jokios kliūtis nebaisu. Nuotolinio valdy..
24.19€
Be PVM:19.99€
Modelis: B4B
Šis nuotolinio valdymo automobilis puiki dovana mažiesiems, juos užburs magiškos automobilio šviesos efektai ir muzika, tad vaikai norės su žaislu žaisti ištisas valandas. „Dasher“ automobilis yra tikras akrobatas galima su juo atlikti įvairiausius triukus ir jokios kliūtis nebaisu. Nuotolinio valdy..
15.29€
Be PVM:12.64€
Modelis: RC00001
Įspūdingo dyžio radijo bangomis valdomas džipas - MONSTRAS ! Važiuokite ne tik per lygumas, bet ir kalnuotais paviršiais. Dažnis 2.4GHz;Akumuliatorius (9,6V) + pakrovėjas (USB);Amortizacija;Rato diametras 22cm;Džipo išmatavimai : ilgis 60cm, plotis 50cm, aukštis 38cm;Galima važ..
50.82€
Be PVM:42.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.