Meniu
Jūsų krepšelis

Žaidimų rinkiniai ir garažai

Modelis: J01019
Daugiaaukštis automobilių garažas su plovykla - tai tobulas žaidimas mašinų entuziastui!  Šiame daugiaaukščiame pastate galima rasti: degalinę, automobilių liftą, automobilių plovyklą, servisą ir sraigtasparnio nusileidimo vietą! Vaikams nuo 3 metų Rinkinyje..
52.91€
Be PVM:43.73€
Modelis: 189281
TWISTER TUBES žaislinė trasa - tai kiekvieno vaiko svajonė. Pamirškite įprastas lenktynių trasas! Ši trasa leis paneigti gravitacijos dėsnius, kadangi trasa sudaryta iš sujungiamų vamzdelių, todėl trasa bus tokia kokios norite, o ne tokia kokia buvo numatyta gaminant ją. Sujunkite vamzdelius kaip t..
22.25€
Be PVM:18.39€
Modelis: M026
Traukinio trasa džiugina įvairaus amžiaus vaikus, atneša daug atrakcijų ir nesibaigiančių emocijų. Šis žaislas yra ne tik labai smagus, bet ir puiki vaiko vystymosi galimybė. Mažylis mokosi linksmindamasis! Ypač vystosi erdvinė orientacija ir vaizduotė. Važiuoti šia trasa vaikams nebus nuobodu - čia..
32.17€
Be PVM:26.59€
Modelis: 178328
Norite lavinti savo vaikų kūrybingumą ir motorinius gebėjimus? Tuomet leiskite jam sukonstruoti savo trasą! Vaikas galės konstruoti ją įvairiais modeliais, kurti vingius, posūkius. Žaisti galima ne tik namie, bet visur, kur leidžia fantazija. Šis žaidimas Jūsų vaikus užims valandų valandas, kol Jūs ..
13.30€
Be PVM:10.99€
Modelis: OC100
Ar Jūsų vaikas mėgsta žaisti su mašinytėmis? Tuomet jam tikrai patiks ir lengvai surenkama automobilių stovėjimo aikštelė. Ši aikštelė yra net kelių aukštų į, kurią galės susidelioti visas savo turimas mašinas. Šis žaislas lavina organizacinius sugebėjimus, smulkiąją motoriką ir laviną vaizduotę. Su..
40.29€
Be PVM:33.30€
Modelis: OC111
Šis policijos automobilių rinkinys tikrai patiks kiekvienam vaikui! Juk žaisti, įsivaizduojant įvairias policijos situacijas ir vykti į jas su specialiai tam skirtais automobiliais ir lėktuvais kur kas smagiau. Šis rinkinys taip pat gali būti nuostabia dovana vaikui. Su juo galima žaisti tiek namuos..
26.61€
Be PVM:21.99€
HOT WHEELS Pakeisk spalvą trasa Ryklio ataka, BGK04
Naujiena
Prekės ženklas: HOT WHEELS Modelis: HW00004
Dėmesio, alkanas ryklys artinasi! Manai gali jo išvengti? Šis rinkinys padės Tau tai sužinoti! Leiskis žemyn nuo rampos bokšto, tačiau tik būk atsargus, nes apačioje išžiotais nasrais Tavęs laukia ryklys! O jis išalkęs, ir skaniausi jo pietūs yra metaliniai automod..
36.30€
Be PVM:30.00€
Hot Wheels rinkinys "Autoplovykla" GRW37
Naujiena
Prekės ženklas: HOT WHEELS Modelis: HW00003
Supilkite vandenį į specialias talpas: mėlyną – šaltam vandeniui ir raudoną – šiltam. Pakelkite automodeliukus specialiu liftu į plovimo aikštelę, sustokite skirtinguose aukštuose įrengtose specialiose aikštelėse. Paspauskite viršuje esantį mėlyn..
36.30€
Be PVM:30.00€
Prekės ženklas: HOT WHEELS Modelis: HOT WHEELS trasa Padanga, GJM77
Ar teko matyti padangos formos trasą su 2 paleidikliais? Šioje trasoje startuoti vienu metu gali net 2 automobiliukai. Kas pelnys daugiau taškų ir laimės lenktynes? Automodeliukai susitiks padangos kilpoje, kurioje paaiškės kas iš varžovų yra stipresnis. Pirmyn! Savybės:..
37.51€
Be PVM:31.00€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.