Meniu
Jūsų krepšelis

Statybinės mašinos

Modelis: I46
Ar Jūsų vaikui patinka vis ką nors statyti, formuoti? Tuomet jam labai patiks ir tiks šis žaislinis statybinis kranas, kuris yra valdomas laidiniu nuotolinio valdymo pultu. Jis galės bandyti pakelti įvairius statyboms reikalingus daiktus, kaip, pavyzdžiui, rąstus, akmenukus ir t.t. savo "..
60.06€
Be PVM:49.64€
Modelis: C006
Ar Jūsų vaikui patinka vis ką nors statyti? Tuomet jam labai patiks ir tiks šis žaislinis statybinis kranas, kuris yra valdomas laidiniu nuotolinio valdymo pultu. Jis galės bandyti pakelti įvairius statyboms reikalingus daiktus, kaip, pavyzdžiui, rąstus, akmenukus ir t.t. Žaislas lavina organizacini..
54.44€
Be PVM:44.99€
Modelis: KR63
Vikšro konstrukcija leidžia transporto priemonei prisitaikyti prie įvairių reljefų, o berniukai ir mergaitės gali vaidinti inžinierius, kasti ir krauti smėlį, dirvą ir smulkius akmenukus. Įrengtas įkraunamas akumuliatorius ir įkroviklis, vaikai galės smagiai praleisti laiką. Ekskavatorius juda pirmy..
27.82€
Be PVM:22.99€
Modelis: 2174
Aukštos kokybės medžiaga, saugi ir aplinkai nekenksminga, atspari dilimui ir atsparesnė kritimui. Apibūdinimas: - Nuotolinio valdymo pultu juda aukštyn, žemyn, kairėn ir dešinėn, sukasi 360 laipsnių kampu, kad perkeltų objektus ten, kur jie turi būti - Kabinos konstrukcinis kranas gali pasukti į 2 ..
48.39€
Be PVM:39.99€
Modelis: B5
Ar Jūsų vaikui patinka vis ką nors statyti, formuoti? Tuomet jam labai patiks ir tiks šis žaislinis statybinis kranas, kuris yra valdomas laidiniu nuotolinio valdymo pultu. Jis galės bandyti pakelti įvairius statyboms reikalingus daiktus, kaip, pavyzdžiui, rąstus, akmenukus ir t.t. savo "darbuotojam..
55.55€
Be PVM:45.91€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.