Meniu
Jūsų krepšelis

Robotai

Modelis: KR70
Jūsų vaikas yra pašėlęs dėl inovativių technologijų? Pristatome jums nuotolinio valdymo robotą! Robotas juda į visas puses ir yra valdomas nuotoliniu pultu. Su šiuo robotu jūsų vaikas ne tik kurs, bet ir pasiners į nuotykių pasaulius, vaidmenų žaidimus ir pasitelks savo lakiąją v..
72.90€
Be PVM:60.25€
Modelis: KR66
Jūsų vaikas yra pašėlęs dėl inovativių technologijų? Pristatome jums nuotolinio valdymo robotą! Robotas turi imontuotą indukcijos sistemą ir rankų gestai gali valdyti robotą, kad jis judėtų į visas puses. Šiame robote yra LED lemputės, USB sąsaja bei robotas gali šokti, dainuoti ir pasakoti pasakas...
33.82€
Be PVM:27.95€
Modelis: J01010
Nustebinkite savo mažuosius su šiuo nuostabiu interaktyviu žaisliniu šuniuku, kuris sugebės savo funkcijomis pavergti kiekvienas, gyvūnus mylinčias, širdeles! Interaktyvus šuniukas elgiasi visai kaip tikras: judina uodegą, purto galvytę, kelia koją ir dar daugiau! &Scaron..
103.60€
Be PVM:85.62€
Modelis: KR51
Ieškote įdomaus lavinamojo žaislo savo vaikui? Jūs pataikėte būtent ten, kur reikia! Šis robotas yra interaktyvus, skirtas jauniems robotikos entuziastams. Leiskite savo vaikui linksmintis su puikiais lavinamaisiais žaislais. Čia pristatomas savaiminio surinkimo žaislas, į kurio ..
79.45€
Be PVM:65.66€
Modelis: KR62
Šis žavingas nuotoliniu būdu valdomas žaislinis šuniukas gali dainuoti ir šokti. Šis žaislas, kuriame yra keli žaidimo režimai idealiai tinka įvairaus amžiaus vaikams. Nuotolinio valdymo šuniukas yra su pulteliu, kuris leidžia mokyti ir nukreipti savo šuniuką iki 20 metrų atstumu. Komplekte yra USB ..
86.53€
Be PVM:71.51€
Modelis: M025
Dviejų robotų rinkinys. Priverskite juos kovoti ir susprogdinkite priešininko balioną, kad laimėtumėte žaidimą. Vaikams skirti robotai turi garso efektus ir sujungia kumščio judesį. Šie robotų žaislai gali kumšiuotis su dešniu ir kairiu kumščiais atskirai, judėti į priekį, kairę ir dešnę. Kumšiuose ..
54.44€
Be PVM:44.99€
Prekės ženklas: SILVERLIT Modelis: 88066
Robotas-balionas pasirengęs „sprogstančioms“ treniruotėms, kad galėtų drąsiai žengti į kovos aikštelę ir susitikti su varžovu!..
26.14€
Be PVM:21.60€
Modelis: MXD217
Išmanusis roboto žaislas turi 2,4 G nuotolinio valdymo pultą ir yra lengvai naudojamas, gali judėti pirmyn, atgal, kairėn ir dešinėn. Jis taip pat turi garso ir demonstravimo mygtuką ir yra labai paprastas naudoti Kai vaikai įjungia išmanųjį robotą, jie mato mirgančias akis i..
45.19€
Be PVM:37.35€
Modelis: KR65
Ieškote dovanos drakonų mylėtojams? Šis dinozauras labai patiks Jūsų vaikui, kadangi jis ne tik vaikšto, leidžia garsus, judina sparnus, uodegą ir kaklą, bet ir purškia garus, tad vaikui ir jo draugams tai gali būti labai smagi ir įdomi pramoga. Savybės: Amžius: 3+; Baterija: 3 x AA (į komplektą ne..
34.97€
Be PVM:28.90€
Modelis: T20027
Nuotoliniu būdu valdomas robotas sudomins tiek vyresnius, tiek mažuosius, ypač tuos, kuriuos domina išmanios naujovės. Puikus žaidimas norintiems išmokti apie įvairias technologijas, tie kas domisi robotais ir fantastiniais dalykais. Savybės: gestų valdymas nuotolinio valdymo pultas LED foninis apš..
40.75€
Be PVM:33.68€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.