Meniu
Jūsų krepšelis

Akcijos

Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: Clementoni Baby Veiklos centras - vairas
Baby Clementoni interaktyvus veiklos centras - vairas su daugybę smagių funkcijų. Sukinėjant vairą girdisi įvairūs garso efektai - šuns lojimas, katės miauksimas, mašinos variklio garsas ir kiti.Ryškios spalvos patrauks mažylio dėmesį.Žybsi posūkių lemputės.Šonuose judan..
15.73€
Be PVM:13.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: CB00022
Yra veiklos centras, skirtas padėti vaikams išmokti raides, skaičius, pavienius žodžius ir gyvūnų garsus Žaislas kalba lietuvių kalba Žaislas turi 4 mygtukus ir interaktyvią morką, linksmai dainuojantis ir deklamuojantis eiles Minkšti mokymosi klavišai ant pėdų ir ausų Mink&..
24.20€
Be PVM:20.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: Clementoni "shapes sorter"
Smagus formų rūšiavimo kaušas su 6 skirtingomis formomis, kurias reikia įstatyti ir susigrąžinti, kad būtų smagu mokytis atpažinti pirmuosius skaičius, formas ir spalvasPagaminta iš netoksinių ir saugių medžiagųYra praktiška rankena, kurios pagalba lengva nešti žai..
8.47€
Be PVM:7.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: Clementoni Action&Reaction starter set
Visiškai unikalus mokslinis rinkinys „Action & Reaction“ padės susipažinti su fizikos principais žaismingai ir lengvai! Naudokite akseleratorių ridenti stiklinius rutuliukus konstrukcija ir susipažinkite su gravitacija! Rutuliukų trasa su kilpa! O išsamios instrukcijos..
15.73€
Be PVM:13.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: Clementoni baby foto aparatas
Žaislinis fotoaparatas, grojantis mielas melodijas ir skleidžiantis gyvūnų garsus. Fotoaparate esantys spalvingi mygtukai įtraukia vaiką į interaktyvų žaidimą, o viduje esančios detalės lavina vaiko pažintinius gebėjimus bei smulkiąją motoriką. Fotoaparato objektyve taip pat įmontuotas nedidelis vei..
12.10€
Be PVM:10.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: CB00003
Puikus muzikinis staliukas vaikučiams. Jūsų vaikas pažins gyvūnėlius, spalvas. Žaisdamas išgirs keliatą melodijų ir dainelių apie gyvūnėlius. Paspaudus priekinius mygtukus, šuniukas ir katė pašoks į viršų link kamuoliuko. Šis staliukas gausus įvairių formų, kuri..
30.25€
Be PVM:25.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: Clementoni barškutis - kramtukas vaivorykšte
Mielas spalvingas poviuko formos barškutis – tobulas žaisliukas mažiesiems, kuris padės tobulinti vizualinius įgūdžius pirmaisiais gyvenimo mėnesiais. Minkšta povo uodegėlė tobula dantukų kalimuisi, patogi rankeną bei skirtingas paviršiaus tekstūros, kurios stimuliuoja tak..
6.05€
Be PVM:5.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: CB00005
Šis pelėdžiukas patrauks mažylio dėmesį savo judančiomis dalimis, išraiškingomis akytėmis, maloniu mažylio klausai barškėjimu. Saugus ir minkštas plastikas - todėl barškutis gali buti naudojamas kaip kramtukas..
6.05€
Be PVM:5.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: Clementoni Bliss Bracelets
Originalus rinkinys, skirtas kurti madingoms apyrankėms su romantiškomis detalėmis. Su žavingais pakabučiais ir spalvotomis plastikinėmis nuorodomis, kad sukurtumėte unikalias ir madingas apyrankes! Skatina mažų mergaičių rankinius įgūdžius ir kūrybiškumą...
6.05€
Be PVM:5.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: CC00002
Su specialiomis staklytėmis galėsite susikurti unikalius, originalius ir spalvingus gaminius. Leiskite sau kurti pačių įvairiausių formų objektus: krepšius, apyrankes, pakabukus, pieštukines, lėlytes... bet ką, kas tik šauna į galvą! Spalvingos ir lengvai naudojamos staklės sut..
15.73€
Be PVM:13.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: CC00006
Puikus makiažo rinkinys su daugybe makiažo, kad puikiai atrodytumėte visomis progomis! Makiažo rinkinys, kuriame rasite nagų lakus, akių šešėlius su šepetėliais, bei plaukų dažymo priemones. Skatina vaizduotę ir kūrybiškumą. Pakuotės matmenys: 48 x 35 x 9 cm...
21.78€
Be PVM:18.00€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: CC00007
Rinkinyje rasite žaislinį tiesintuvą, šukas, segtukus ir kitas priemones plaukų dekoravimui...
12.10€
Be PVM:10.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 29 (3 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.