Meniu
Jūsų krepšelis

Mokomieji kūdikų žaidimai

Prekės ženklas: bo. Modelis: 1949LT
bo. „Anglų kalba linksmai“ – tai mokomasis žaidimas, kuris smagiu ir paprastu būdu padės mokytis anglų kalbos. Šis žaidimas – puikus būdas vaikų kalbiniams įgūdžiams lavinti...
4.86€
Be PVM:4.02€
Prekės ženklas: bo. Modelis: 1958LT
bo. „Išradimai“ – mokomasis žaidimas technologijų ir žymiausių išradimų, pakeitusių pasaulio istoriją, entuziastams! Žaisdami vaikai ne tik smagiai praleis laiką, bet ir gaus daug naudingų žinių apie tai, kada ir kur išradimai buvo sukurti, ir kaip jie pakeitė ..
5.38€
Be PVM:4.45€
Prekės ženklas: bo. Modelis: 1955LT
bo. „Kelių eismas“ – tai mokomasis žaidimas, kuris smagiu ir paprastu būdu padės vaikams susipažinti su pagrindinėmis kelių eismo taisyklėmis...
5.38€
Be PVM:4.45€
Prekės ženklas: PIATNIK Modelis: 775376
Užsidėk akinius ir pirmyn! Su prailginta nosimi ant skaidrios piešimo lentos reikia nupiešti kuo daugiau žodžių taip, kad kiti komandos nariai galėtų juos atpažinti ir atspėti. Ir tai reikia padaryti, kol nesibaigė laikas! Tik tada galima pelnyti taškų ir laimėti žaidimą! Greito..
14.70€
Be PVM:12.15€
Prekės ženklas: PIATNIK Modelis: 774997
„Sprogstantis“ žodžių žaidimas! Populiarus ir daugybę apdovanojimų pelniusio žaidimo versija mažiesiems! Tai greitas, smagus ir paprastas žaidimas! Jį žaidžiant, prireiks pasitelkti visas kūrybines galias, gebėjimą greitai mąstyti ir panaudoti visą turimą žodyną! Žaidimo kortelės su pave..
13.31€
Be PVM:11.00€
Modelis: MXA115P
Tikslas yra sugauti kuo daugiau žuvų. Žuvys dedamos į pagrindą, kur paviršius apsisuka, o žuvys išlenda atvertomis burnomis. O tada jas galima gaudyti meškere, kurios gale yra kabliukas ir ritė. Puiki pramoga 2 asmenims. Žaidime, kaip ir žvejojant, svarbiausia kantrybė ir sumanumas. Laimi tas, kuris..
23.73€
Be PVM:19.61€
Modelis: MXA115G
Tikslas yra sugauti kuo daugiau žuvų. Žuvys dedamos į pagrindą, kur paviršius apsisuka, o žuvys išlenda atvertomis burnomis. O tada jas galima gaudyti meškere, kurios gale yra kabliukas ir ritė. Puiki pramoga 2 asmenims. Žaidime, kaip ir žvejojant, svarbiausia kantrybė ir sumanumas. Laimi tas, kuris..
23.73€
Be PVM:19.61€
Modelis: I36
Žaidėjai traukia kortas ir žiūri, kiek laiptelių gali kilti į kalną. Tačiau būkite atsargūs, zuikiai kelionės metu gali įkrist į duobes. Stalo žaidimas lengvai surenkamas ir turi paprastas taisykles. Žaidimo tikslas – su savo zuikiu pasiekti kalvos viršūnę. Ugdykite kūrybišką žaidimą, susikaupimą, k..
30.09€
Be PVM:24.87€
Modelis: MXA98
Žaidimai – puikus būdas smagiai praleisti laiką kartu su artimaisiais. Puiki dovana Kalėdų, gimtadienio ir kitokiomis progomis. Žaidimo eiga: Žaidimas žaidžiamas pakaitomis, pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimo metu žaidėjai stengiasi švelniai ištraukti plunksnas iš po vištos, kad kiaušiniai nenukristų..
16.42€
Be PVM:13.57€
Modelis: J01020
Itin smagus žaidimas šeimos ar draugų rate. Žaidimo tikslas - nuvesti pingvinus namo. Linksmas žaidimas nes yra tiltas, kur galima įkristi į ledinį vandenį. Jei Jūsų pingvinas, atsistos ant langelio, kuris pakelia tiltą, galite numesti priešininko pingvinus nuo tilto ir jie grįš į pradinę žaidimo pa..
12.41€
Be PVM:10.26€
Prekės ženklas: TACTIC Modelis: 01527T
Rinkinys „Populiariausi magijos triukai“..
2.57€
Be PVM:2.12€
Prekės ženklas: TACTIC Modelis: 54545T
Žaisk ir mokykis su „iKNOW mažiesiems“! Šiame žaidime yra 20 užduočių rūšių, kurios mes žaidėjams iššūkį ir leis mėgautis atradimo bei komandinio darbo džiaugsmu, tuo pat metu mokydamos daugybės naujų dalykų! Žaidimas tinka ir vyresniems vaikams – jie ga..
16.92€
Be PVM:13.98€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 34 (3 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.