Meniu
Jūsų krepšelis

Vonios žaislai

Modelis: KR73
Šis vaikiškas dušas suteiks dar daugiau vandens linksmybių Jūsų vaikui. Vaikai bus aptenkinti, nes turės nuosavą dušą. Jis yra mielos drambliuko išvaizdos ir gražių spalvų. Siurbia vandenį iš vonios ir purškia per dušo galvą. Dušo žarnelę galima sukti 360 laispnių kampu į visas puses. Savybės: Bate..
21.86€
Be PVM:18.07€
Modelis: MXA107
Pasakiškai spalvingas namelis medyje, kuriame gyvena mieli paukščiai, pavogs kiekvieno mažylio širdį ir paskatins jį išsimaudyti. Žaislą labai lengva naudoti. Iš pradžių jį reikia pritvirtinti prie vonios ar plytelių siurbtukų pagalba. Tada, naudodami komplekte esantį puodelį, supilkite vandenį. Mėl..
25.43€
Be PVM:21.02€
Modelis: T20063
Žaislinė vandens čiuožykla skirta linksmoms maudynėms vonioje. Pastatykite čiuožyklą ir leiskite vaikams žaisti su žaislais čiuožyklą. Pilant vandenį ant čiuožyklos, žaislai greičiau nučiuoš.  Savybės: Pagaminta iš kokybiško plastiko..
19.65€
Be PVM:16.24€
Prekės ženklas: CLEMENTONI Modelis: Clementoni maudymosi žaislas Happy Shower
Clementoni Happy Shower Water Friends-maudymosi gyvūnai. Linksmi dušo ir vonios draugai. 2 mieli gyvūnėliai pripildyti vandens, kad galėtumėte smagiai maudytis. Skirta nuo 6 mėnesių...
8.47€
Be PVM:7.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.