Meniu
Jūsų krepšelis

Lavinantys ir muzikiniai žaislai

Prekės ženklas: bo. Modelis: 120324LT
bo. Mokomoji dėlionė „Abėcėlė ir gyvūnai“ supažindina vaiką su raidžių ir gyvūnų pasauliu, moko lietuvių kalbos abėcėlės, ugdo gebėjimą susieti raides su gyvūnų paveikslėliais. Ši dėlionė – puikus pirmasis žingsnis mokantis skaityti...
13.08€
Be PVM:10.81€
Prekės ženklas: bo. Modelis: 120325ML
bo. mokomoji dėlionė „Skaičiai ir gyvūnai“ supažindina vaiką su skaičių ir gyvūnų pasauliu, moko skaičiuoti ir atlikti nesudėtingus aritmetinius veiksmus. Ši dėlionė – puikus pirmasis žingsnis į matematikos pasaulį...
11.50€
Be PVM:9.50€
Prekės ženklas: bo. Modelis: 82055LT
Šis šaunus bo. išmanusis telefonas – ne tik smagus, bet ir lavinantis žaislas. Telefonas turi du linksmus ir lavinančius žaidimus, kuriuos žaisdamas mažylis mokysis skaičių ir žodžių, daugybę smagių garso efektų bei po muzikos natos mygtuku besislepiančią lietuvišką..
11.35€
Be PVM:9.38€
Prekės ženklas: bo. Modelis: 82042LT
Nuotolinio valdymo pultas atrodo visai kaip tikras ir turi tiek daug lavinančių funkcijų! Spaudydamas bo. televizoriaus pultelio mygtukus, mažylis galės mokytis skaičių bei spalvų, klausytis smagių garso efektų ir susipažinti su gyvūnais bei jų skleidžiamais garsais!..
7.15€
Be PVM:5.91€
Prekės ženklas: bo. Modelis: 1956LT
bo. „Kosmosas“ – mokomasis žaidimas, skirtas visiems, besidomintiems kosmosu ir jau turintiems apie jį nemažai žinių, bei tiems, kurie dar tik pradeda savo kosmoso kelionę. Žaisdami vaikai ne tik smagiai praleis laiką, bet ir gaus daug naudingų žinių apie mus supančią visatą...
5.38€
Be PVM:4.45€
Prekės ženklas: bo. Modelis: 1948LT
bo. „Laikrodis“ – mokomasis žaidimas, smagiu būdu supažindinantis mažuosius su valandomis ir mokantis nustatyti valandas analoginiame ir skaitmeniniame laikrodyje bei priskirti joms tam tikras dienos metu atliekamas veiklas. Žaidime naudojami paveikslėliai su įprasta ikimokyklinuko..
4.86€
Be PVM:4.02€
Modelis: M116
Žaislas pagamintas iš geros kokybės plastiko, gražių, ryškių spalvų, kurios tikrai paskatins vaiką žaisti ir pažinti naujojo žaislo galimybes. Ežiuko žaislas: jis pagamintas iš aukštos kokybės spalvoto plastiko, neturi aštrių briaunų ar elementų, kurie galėtų sužeisti vaiką, padeda išmokti atpažint..
17.02€
Be PVM:14.07€
Modelis: I29
Žaidimų kūrimo muzikinis kubas yra ryškus ir įdomus žaidimų centras su daugybe funkcinių elementų. Kiekviena kubo pusė yra atskiras vystymosi būdas. Žaisdamas su kubu kūdikis nenuobodžiaus, kol jis tyrinės šį nuostabų žaislą, mama galės pailsėti. Kubelis yra visiškai saugus vaikams, ant jo nėra smul..
51.67€
Be PVM:42.70€
Modelis: HS5460B
Vargiai sutiktume vaiką, kuris nemėgtų žaisti su muzikos instrumentais: nudžiuginkite savo būsimąjį muzikantą nuostabia kalėdine dovana. Ir žaidimas, ir lavinimas – dviguba nauda: šis sintezatorius – ne tik daugiafunkcis žaislas, kartu tai – ir lavinamoji priemonė, kuri padės vystyti muzikinius gebė..
43.55€
Be PVM:35.99€
Modelis: KR97
Kamuoliukų gaudyklių rinkinys aktyviam laisvalaikiui. Praskaidrins jūsų laiką gamtoje. Komplektas puikiai tiks kiekvienam išėjimui iš namų į parką ar žaidimų aikštelę. Galite žaisti dviese arba vienam prie sienos. Savybės: Tinkams žaisti tiek viduje, tiek lauke Medžiaga: plastikas Matmenys: 11 x 1..
13.47€
Be PVM:11.13€
Modelis: J01017B
Su šiuo mikrofonu kiekvienas vaikas galės pasijusti lyg tikra scenos žvaigždė! Mikrofonas su įrašymo ir atkūrimo funkcijomis, be to, turi MP3 įvesti. Šis mikrofonas turi 5 skirtingus stilius, apšvietimo efektus, mirksintį kaspiną! Tad dainavimo patirtis bus spalvinga ir nepamirštama! Puiki dovana ma..
17.13€
Be PVM:14.16€
Modelis: J01017
Su šiuo mikrofonu kiekvienas vaikas galės pasijusti lyg tikra scenos žvaigždė! Mikrofonas su įrašymo ir atkūrimo funkcijomis, be to, turi MP3 įvesti. Šis mikrofonas turi 5 skirtingus stilius, apšvietimo efektus, mirksintį kaspiną! Tad dainavimo patirtis bus spalvinga ir nepamirštama! Puiki dovana ma..
17.13€
Be PVM:14.16€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 54 (5 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.