Meniu
Jūsų krepšelis

HASBRO GAMING

Prekės ženklas: HASBRO GAMING Modelis: B0999
Ir Hasbro spēle visai ģimenei!Dėka savo nedidelių matmenų, šis žaidimas idealiai tinka nuostabiam laiko praleidimui kelyje. Šiame žaidime žaidėjai turi tapti detektyvais ir aiškintis nusikaltimą, įvykusį name. Persikėlus į žaidimo lauką, būtina ieškoti įkalčių, tikrinti į..
7.94€
Be PVM:6.56€
Prekės ženklas: HASBRO GAMING Modelis: C2124
Ir Hasbro spēle visai ģimenei!„Atspėk, kas?"- originalus spėliojimo žaidimas, lavinantis loginį mąstymą. Pirmasis atspėk, kas slepiasi paslaptingoje priešininko kortelėje ir laimėk! Rinkinyje yra klasikinės žaidimo lentos! Turinys: 2 žaidimo lentos, 48 kortelės su veidais, 24 pasla..
19.38€
Be PVM:16.02€
Prekės ženklas: HASBRO GAMING Modelis: A2120
Ir Hasbro spēle visai ģimenei!„Jenga“- visame pasaulyje žinomas ir beprotiško populiarumo sulaukęs žaidimas! Jis labai paprastas ir lengvas, tačiau dėl to tik dar smagesnis! Žaidimą gali žaisti net patys mažiausi! Prieš pradedant žaidimą, atsižvelgiant į instrukcijoje patei..
19.38€
Be PVM:16.02€
Prekės ženklas: HASBRO GAMING Modelis: 98831
Ir Hasbro spēle visai ģimenei!„Twister“ – judrus žaidimas linksmai kompanijai arba visai šeimai. Kieno čia koja? Kieno ranka? Žaidėjams teks gerai pasukti galvas, norint atlikti užduotį ir reikiamą kūno dalį padėtį ant tinkamo apskritimo. Kuo toliau, tuo sudėtingiau i&scaron..
22.26€
Be PVM:18.40€
Prekės ženklas: HASBRO GAMING Modelis: 98936
Ir Hasbro spēle visai ģimenei!Pasilinksmink su besočiu begemotu ir jo šauniais draugais! Išberk rutuliukus ir stenkis, kad tavo begemotas kuo daugiau jų suvalgytų. Jei jam pavyks suvalgyti auksinį rutuliuką, laimėsi žaidimą! Žaidime yra 4 begemotai ir 20 rutuliukų. Pirmyn į besočių len..
24.22€
Be PVM:20.02€
Prekės ženklas: HASBRO GAMING Modelis: Stalo žaidimas Operacija
Rinkinyje yra: žaidimo lenta su pincetu, 13 plastikinių „ligų“ detalių (įskaitant guminę juostelę), taisyklės...
27.83€
Be PVM:23.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.