Meniu
Jūsų krepšelis

MONOPOLY

Prekės ženklas: MONOPOLY Modelis: B1002
„Monopolis“ – greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas!Nekilnojamojo turto žaidimas, kurį gali su savimi nešiotis ir žaisti bet kur ir bet kada. Ridenk kauliukus, judėk žaidimo lenta, kaupk turtą ir skinkis kelią į sėkmę!..
7.94€
Be PVM:6.56€
Prekės ženklas: MONOPOLY Modelis: F1699BAL
„Monopolis“ – greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas!„Monopolis: statyk“ – tai greitas kortų žaidimas, kurį paprasta išmokti ir smagu žaisti! Atėjus eilei atlikti statymą už kurią nors nuosavybę, žaidėjai pasirenka, kokia pinigų suma nori riz..
7.05€
Be PVM:5.83€
Prekės ženklas: MONOPOLY Modelis: E1871LT
„Monopolis“ – greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas!„Monopolis“ – greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas! Versijoje „Sukčiai“ viskas apsiverčia aukštyn kojomis! Pirkdami nuosavybę, imdami nuomą ir kaupdami pinigus ..
29.97€
Be PVM:24.77€
Prekės ženklas: MONOPOLY Modelis: E8978LT
„Monopolis“ – greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas!Šiame „Monopolyje“ nėra popierinių pinigų, čia viskas telpa viename elektroniniame banko įrenginyje! Be to, ši versija ypatinga ir tuo, kad kiekviena figūrėlė čia gauna išskirtinį a..
39.66€
Be PVM:32.78€
Prekės ženklas: MONOPOLY Modelis: 01610LT
„Monopolis“ – greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas!Greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas. Pirmą kartą Monopolyje pavaizduoti 22 LIETUVOS miestai, kuriuos išrinkote Jūs! Dabar galite mėgautis populiariausiu stalo žaidimu su savo išrinkt..
32.61€
Be PVM:26.95€
Prekės ženklas: MONOPOLY Modelis: C1009LIT
„Monopolis“ – greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas!Išsirink labiausiai patinkančią „Monopolio“ figūrėlę, ridenk kauliukus ir judėk žaidimo lenta, stengdamasis įsigyti kuo daugiau nuosavybės! „Monopolis“ – tai klasikinis greitų s..
29.97€
Be PVM:24.77€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.