Meniu
Jūsų krepšelis

PEPPA PIG

Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: F2179
Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Prisijunk prie Pepos, jos broliuko paršelio Džordžo, mamos ir tėčio, ir visi kartu leiskitės į smagius nuotykius. Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Susipažink su Pepos draugais ir visi kartu leiskitės į smagius nuotykius – visai kaip a..
5.28€
Be PVM:4.36€
Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: F2166
Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Prisijunk prie Pepos, jos broliuko paršelio Džordžo, mamos ir tėčio, ir visi kartu leiskitės į smagius nuotykius. Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Šis rinkinys suteiks galimybę kartu su linksma ir draugiška kiaulyte Pepa visą dieną praleisti mokyk..
45.82€
Be PVM:37.87€
Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: F2184
Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Prisijunk prie Pepos, jos broliuko paršelio Džordžo, mamos ir tėčio, ir visi kartu leiskitės į smagius nuotykius. Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Kartu su Pepa leiskis į smagią kelionę raudonu automobiliu, kuris yra visai toks, kaip animac..
23.80€
Be PVM:19.67€
Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: F2168
Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Prisijunk prie Pepos, jos broliuko paršelio Džordžo, mamos ir tėčio, ir visi kartu leiskitės į smagius nuotykius. Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Teminis nešiojamas rinkinys smagiausius Pepos nuotykius iš animacinio serialo l..
15.86€
Be PVM:13.11€
Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: 02067T
2 in 1 žaidimas „Peppa“ BALT FIN SWE LUDO: Atveskite visas figūrėles į namelį. Saugokitės varžovų, kuriuos tikrai sutiksite savo kelyje. Kam geriau seksis mėtyti kauliuką? Gyvatės ir kopėčios: tapkite netikėtų veiksmo posūkių kupinų lenktyvių dalyviu. Jūsų kelyje pasitaikys langelių, tie..
10.01€
Be PVM:8.27€
Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: 17312T
Dėlionės – tai smagus ir įdomus būdas ugdyti svarbiausius pažintinius įgūdžius užsiimant praktine veikla. Dėlionės yra puikus laiko praleidimo būdas tiek vienam, tiek su draugais. 60 det. dėlionė. Dėlionės dydis: 33x22 cm. Dėlionės – tai klasika, kuri patiks įvairaus amžiaus vaikams, pad..
3.85€
Be PVM:3.18€
Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: 18245T
Dėlionės – tai smagus ir įdomus būdas ugdyti svarbiausius pažintinius įgūdžius užsiimant praktine veikla. Dėlionės yra puikus laiko praleidimo būdas tiek vienam, tiek su draugais. 30 det. dėlionė „Kiaulytė Pepa“. Dėlionės dydis: 27x20 cm. Dėlionės – tai klasika, kuri patiks į..
2.87€
Be PVM:2.37€
Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: 01893T
Žaidimas Memo "Kiaulytė Pepa“ Žaidimo tikslas yra surinkti kuo daugiau porų kartoninių detalių. Amžius: nuo 3 metų. Žaidėjų skaičius: 1–4. Žaidimo laikas: 10–25 min. Rinkinyje yra: 36 unikalios formos kartoninės detalės, taisyklės...
4.84€
Be PVM:4.00€
Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: PEPPA PIG Kasos aparatas
Šiame Kiaulytės Pepos kasos aparato rinkinyje rasite viską, ko reikia tobulam apsipirkimui! Kad už prekes atsiskaityti būtų lengviau, naudokitės bekontakte kortele, arba mokėkite grynaisiais pinigais! Kad apsipirkimas būtų dar įdomesnis, rinkinyje rasite plastikinius maisto produktus. Skenuo..
30.25€
Be PVM:25.00€
Prekės ženklas: PEPPA PIG Modelis: Peppa Pig Žaislinis pianinas Kiaulytė Pepa
Peppa Pig – britų animacinis serialas, kurį mėgsta vaikai ir pasakojantis apie antropomorfinės kiaulės Peppa Pig kasdienybę, daugiausiai skirtas ikimokyklinio amžiaus vaikams. „Peppa Pig and Friends“ pianinas puikiai tiks bet kuriam mažam muzikantui. Įjunkite, kad išgirstumė..
30.25€
Be PVM:25.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)
Tam, kad išpildytume Jūsų užsakymus ir užtikrintume svetainės darbą naudojame slapukus ir panašias technologijas.